Intimed je směsí vysoce účinných silic Tea Tree, levandule, heřmánku modrého a oleje pupalky dvouleté. Podporuje zachování nízkého pH pohlavní sliznice a posiluje její přirozenou ochranu.
245,00 Kč *
Výjimečný přírodní produkt na denní hygienu pokožky s obsahem přírodních éterických olejů z růže, ylangu, geránia, santalu, pačuli, s extraktem aloe vera, olejem z pšeničných klíčků, hroznových semen, vitamínem E a lecitinem.
599,00 Kč *
Minerální voda se směsí éterických olejů a rostlinných extraktů sléze lesního, světlíku lékařského, aloe pravé a heřmánku římského pro osvěžení pokožky očního okolí.
245,00 Kč *
Aromaterapeutická maska pomáhající pleti získat výživné látky z rostlinných olejů, několika bylinných extraktů a silic, jako je galbánum a olibánum.
355,00 Kč *
Jemný a hojivý krém se zklidňujícím účinkem a přesným vyladěním na jemnou pleť batolat a miminek.
355,00 Kč *
Levandulová voda je přírodní produkt pro luxusní péči o všechny druhy pleti, zejména je vhodná pro podrážděnou a aknózní pleť.
250,00 Kč *
Stahující a dezinfekční maska s extrakty řebříčku, heřmánku a třapatky a éterickými oleji růžového a santálového dřeva.
370,00 Kč *
Čisticí antimikrobiální roztok s aloe vera  Antibakteriální roztok na ruce s aloe vera  ničí většinu virů a bakterií bez použití vody, s biocidním účinkem po 60 vteřinách.
182,00 Kč *
Mykolmed je aromaterapeutický olej pro ošetřování míst napadených plísněmi.
265,00 Kč *
Luxusní sérum na oční okolí s éterickými oleji růže, santalu, myrhy a pačuli.
399,00 Kč *