Dodací podmínky a reklamace

KDE JE MOŽNO ZAKOUPIT ZBOŽÍ AROMEDICA

Naše zboží zakoupíte na našem e-shopu, webech prozdravi.cz, alza.cz, tetadrogerie.cz v některých lékárnách a prodejnách zdravé výživy.

Pokud jste nenašli oblíbené zboží nebo požadujete balení v jiné velikosti, napište nám prosím.


DODACÍ PODMÍNKY

Zboží zasíláme poštou na dobírku a zaplatíte ho až při převzetí zásilky. V případě, že zvolíte předplatbu, platíte jen za zabalení a dodání.  Poštovné a balné činí 181,- Kč v případě dobírky. V případě platby předem činí 90 Kč. Od 1 500 Kč v součtu objednávky za zboží je doprava ZDARMA!

Jestliže nemůžeme doručit všechno objednané zboží v jedné zásilce, poštovné a balné za ostatní zásilky hradíme my. Úložní doba balíčku je pouze 14 dní, pak se nám zásilka  vrátí zpět. Za opakované zaslání (pouze na vyžádání) takto vrácené zásilky účtujeme 109,-Kč. 

Na dopravu mimo ČR a SK se dopravy volené v eshopu ani akční doprava zdarma nevztahují a cena za dopravu se stanovuje individuálně.

Termíny dodání
Vaši objednávku budeme expedovat do 3 pracovních dnů. Pokud by měla být zásilka zpožděna, budeme Vás včas telefonicky informovat.

REKLAMACE / ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
V případě, že z jakéhokoliv důvodu nejste se zbožím spokojeni, jednoduše nám jej zašlete zpět a my Vám vrátíme příslušnou částku za zboží, které jste vrátili. Tuto záruku poskytujeme po dobu 14 dnů od obdržení zásilky. Zboží zašlete zpět v jeho originálním obalu a NEPOUŽITÉ jako pojištěnou zásilku (neposílejte, prosím, balík  na dobírku) na naši adresu provozovny tj. Aromedica, spol. s r.o., Šamotka 254, Rakovník, 269 01. Na všechny výrobky poskytujeme záruční lhůtu dle zákona.

Uživatelům vzorky zdarma nezasíláme. Naše zboží je kvalitní a dle zákona máte při nákupu přes internetový obchod možnost zboží do 14 dnů vrátit.

SPOLUPRÁCE S INTERNETOVÝMI OBCHODY

V případě, že provozujete internetový obchod a rádi byste prodávali naše zboží, prosím kontaktujte nás a obdržíte přístup do tohoto eshopu, který Vám umožní nakupovat naše zboží za dealerské ceny. Dále je pro import zboží na Váš eshop připraven export naší databáze zboží ve formátu XML i fotografie zboží. Objednané zboží zasíláme na dobírku, a pokud je cena objednávky nad 1500 Kč (bez DPH), je poštovné a balné zdarma

NABÍDKA KAMENNÝM OBCHODŮM

Uvítáme, pokud se rozhodnete pro prodej našeho kvalitního zboží ve vašem kamenném obchodu. V tomto případě nás prosím kontaktujte a obdržíte přístup do tohoto eshopu, který Vám umožní nakupovat naše zboží s marží. Objednávky samozřejmě můžete provádět i telefonicky nebo e-mailem. Objednané zboží zasíláme na dobírku, a pokud je cena objednávky nad 1500 Kč (bez DPH), je poštovné a balné zdarma.