Dodací podmínky a reklamace

KDE JE MOŽNO ZAKOUPIT ZBOŽÍ AROMEDICA

Naše zboží zakoupíte na našem e-shopu, webech prozdravi.cz, v některých lékárnách a prodejnách zdravé výživy.

Pokud jste nenašli oblíbené zboží nebo požadujete balení v jiné velikosti, napište nám, prosím.


DODACÍ PODMÍNKY

Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese Aromedica s.r.o., Šamotka 254, Rakovník, 269 01.

Zvolit můžete též zaslání přepravní společností PPL. Na výběr máte dvě možnosti: V případě, že zvolíte předplatbu, platíte 90 Kč. Pokud zvolíte dodání na dobírku, zaplatíte zboží až při převzetí zásilky a zaplatíte 130 Kč. Od 500 Kč v součtu objednávky za zboží je doprava ZDARMA!

Jestliže nemůžeme doručit všechno objednané zboží v jedné zásilce, poštovné a balné za ostatní zásilky hradíme my. Úložní doba balíčku je pouze 14 dní, pak se nám zásilka  vrátí zpět. Za opakované zaslání (pouze na vyžádání) takto vrácené zásilky účtujeme 109,-Kč. 

Na dopravu mimo ČR a SK se dopravy volené v eshopu ani akční doprava zdarma nevztahují a cena za dopravu se stanovuje individuálně.

Termíny dodání
Vaši objednávku budeme expedovat do 3 pracovních dnů. Pokud by měla být zásilka zpožděna, budeme Vás včas telefonicky informovat.

REKLAMACE / ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
V případě, že z jakéhokoliv důvodu nejste se zbožím spokojeni, jednoduše nám jej zašlete zpět a my Vám vrátíme příslušnou částku za zboží, které jste vrátili. Tuto záruku poskytujeme po dobu 14 dnů od obdržení zásilky. Zboží zašlete zpět v jeho originálním obalu a NEPOUŽITÉ jako pojištěnou zásilku (neposílejte, prosím, balík  na dobírku) na naši adresu provozovny tj. Aromedica s.r.o., Šamotka 254, Rakovník, 269 01. Na všechny výrobky poskytujeme záruční lhůtu dle zákona.

Uživatelům vzorky zdarma nezasíláme. Naše zboží je kvalitní a dle zákona máte při nákupu přes internetový obchod možnost zboží do 14 dnů vrátit.

SPOLUPRÁCE S INTERNETOVÝMI OBCHODY

V případě, že provozujete internetový obchod a rádi byste prodávali naše zboží, prosím, kontaktujte nás na e-mail expedice@aromedica.cz, veškeré podrobnosti domluvíme.

NABÍDKA KAMENNÝM OBCHODŮM

Uvítáme, pokud se rozhodnete pro prodej našeho kvalitního zboží ve Vašem kamenném obchodu. V tomto případě nás, prosím, kontaktujte na e-mail expedice@aromedica.cz, veškeré podrobnosti domluvíme.