Naše filozofie

Vážení zákazníci,

v dnešní uspěchané době se mnoho z nás každý den snaží žít zdravěji a vést klidnější život. Je to naše odpovědnost k sobě i našim blízkým. Na pomoc této potřebě Aromedica přináší originální kosmetické přípravky na bázi aromaterapie, které si získaly mnoho příznivců především v zahraničí.

 Několik našich výrobků je v ČR registrováno jako patent díky své jedinečnosti. Pro výrobu používáme nejen sofistikované složité receptury, ale také výhradně přírodní a velmi kvalitní suroviny. Patří k nim přírodní rostlinné silice v aromaterapeutické kvalitě, za studena lisované rostlinné oleje, řada bylinných extraktů, mikronizované řasy, houby, části rostlin a semena, sůl z Mrtvého moře, fruktóza, pivní kvasinky, vzácné kovy a minerály a další účinné látky. Většina našich výrobků obsahuje suroviny, jejichž cena se pohybuje v řádech statisíců korun za jeden kilogram. Přesto udržujeme ceny výrobků na zlomku obvyklé ceny v zahraničí. 

Olejové přípravky obsahují 100 % účinných látek bez konzervantů. Žádný z našich výrobků neobsahuje barviva a umělé parfémy, všechny jsou testovány pouze na lidech, mnohé v klinickém provozu na lůžkových zařízeních. Emulzní výrobky, např. krémy. obsahují vysoké procento účinných látek a jen minimální množství látek konzervačních (kvůli obsahu vody). 

Na závěr bych Vám chtěla doporučit naše vynikající zdravotní pastilky Bonne Santé (Dobré zdraví) v kterémkoli ze sedmi provedení. Jsou vynikajícím profylaktikem proti onemocněním dýchacích cest, ústní dutiny, znamenitě osvěžují a odstraňují některé příčiny chronického zápachu z úst. 

 

Dobré a ještě lepší zdraví přeje Martina Juričová, Aromedica, spol. s r.o.