Naše filozofie

Vážení zákazníci,

naše společnost AROMEDICA Vám přináší originální kosmetické přípravky na bázi aromaterapie již od roku 1997. Za tuto dobu si získaly mnoho příznivců především v zahraničí.

Od roku 2021 jsme držitelem Certifikátu procesu správné výrobní praxe v kosmetice (SVP) podle ČSN EN ISO 22 716, čímž prokazujeme plnění legislativních požadavků na správnou výrobní praxi, stabilitu výrobního procesu a kvalitu svých výrobků. Několik z nich je v ČR registrováno jako patent díky své jedinečnosti. Pro výrobu používáme nejen sofistikované složité receptury, ale také výhradně přírodní a velmi kvalitní suroviny. Patří k nim přírodní rostlinné silice v aromaterapeutické kvalitě, za studena lisované rostlinné oleje, řada bylinných extraktů, mikronizované řasy, houby, části rostlin a semena, sůl z Mrtvého moře, fruktóza a další účinné látky.

Olejové přípravky obsahují 100 % účinných látek bez konzervantů. Žádný z našich výrobků neobsahuje barviva a umělé parfémy, všechny jsou testovány pouze na lidech. Emulzní výrobky, např. krémy. obsahují vysoké procento účinných látek a jen minimální množství látek konzervačních (kvůli obsahu vody). 

Na závěr bychom Vám chtěli doporučit naše vynikající zdravotní pastilky Bonne Santé (Dobré zdraví). Jsou vynikajícím profylaktikem proti onemocněním dýchacích cest, ústní dutiny, znamenitě osvěžují a odstraňují některé příčiny chronického zápachu z úst.