Vězte, že florální vody jsou to nejlepší z aromaterapie, co můžete denně použít pro své zdraví a potěšení. Florální voda vzniká dvěma způsoby – buď jako vedlejší čistě přírodní produkt při destilaci éterických olejů z rostlinného materiálu nebo jako přírodní  hydrolát, kde ve vodě jsou dlouhodobě rozptylovány éterické oleje různých rostlin. U obou variant se jedná o plně funkční aromaterapeutický produkt, pokud splňuje parametry právě přírodního produktu. Aromaterapeutické účinky florální vody můžeme plně využívat přímou aplikací na pokožku nebo postřikem, kde zapojujeme i čichový vjem, aniž bychom požadovaný eterický olej museli nechat odpařovat v aromalampě. Takto lze mít oblíbenou florální vodu k dispozici u sebe v kterémkoliv ročním období. Při běžných vysokých cenách přírodních a skutečně 100% eterických olejů jasmínu, růže, neroli a heřmánku, do jejichž nákupu investuje většinou jenom profesionál, se stávají v podobě florálních vod  tyto silice cenově dostupné širokému okruhu spotřebitelů.


Levandulová voda je přírodní produkt pro luxusní péči o všechny druhy pleti, zejména je vhodná pro podrážděnou a aknózní pleť.
250,00 Kč *
Přírodní produkt pro luxusní péči o všechny druhy pleti, zejména vhodná pro mladou a normální pleť a na drobná poranění.
305,00 Kč *
Jasmínová voda je luxusní kosmetický přípravek se schopností rozsvítit vaši pleť i mysl.
335,00 Kč *
Luxusní přípravek v péči o všechny druhy pleti zejména vhodná pro mladou a normální pleť Je určen na zklidnění, harmonizaci, okamžitou hygienu, osvěžení a jemnou parfemaci.
335,00 Kč *
Čistý destilát z květů damašské růže.
447,00 Kč *
Výhodnější balení dokonalé růžové vody.
940,00 Kč *